Rosa Ekelund oljemålning

605256

ROSA EKELUND (född 1933): "Livets söm", signerad och daterad Rosa Ekelund -85, signerad även a tergo, olja på duk, ca 70x100 cm

Smärre slitage

Rum 5

Rosa Ekelund oljemålning

Budhistorik

2019-01-12 kl 18:07
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.