Josef Emil Lemon oljemålning

605254

JOSEF EMIL LEMON (1895-1968): Sydländskt lanskap, signerad Lémon, olja på pannå, bildmått 31x41,5 cm

Fack 2

Josef Emil Lemon oljemålning

Budhistorik

2019-01-27 kl 19:55
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.