Pallar 1970-tal

605248

PALLAR, 3 st, massiv furu, 1970-tal, höjder ca 22, 27, 32 cm, mått 35x20, 40x25, 45x29 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Makadamgatan 11, Helsingborg

Pallar 1970-tal

Budhistorik (2 bud)

4554995
4551158

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.