Paul Osipow

605243

PAUL OSIPOW (född 1939): Komposition, signerad och daterad -89, olja på papper, 63x47 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Paul Osipow

Budhistorik (5 bud)
Bud EUR
4602381
4601745
320
4598893
260
4588522
200
4586004
100

Slutpris EUR:
4 145 SEK, 454 USD
Utropspris EUR:
500