Väinö Hervo

605239

VÄINÖ HERVO (1894-1974); Sommardag, signerad och daterad -52, olja på duk 62x73 cm.

Södra kajen 14, Helsingfors

Väinö Hervo

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
4551803
2019-01-07 01:40:33
30

2019-01-12 kl 18:49
Slutpris EUR:
30
306 SEK, 33 USD
Utropspris EUR:
200