David Rosén byrå samt skåp

605238

DAVID ROSÉN, byrå och skåp ut Futura-serien, fanerade i mahogny, mässingshandtag, Nordiska Kompaniet, 1900-talets andra hälft, byrån brickmärkt, höjd ca 74, 60x40 cm/st

1 nyckel medföljer

Bruksslitage, märken/repor

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen
Bruksslitage, märken/repor

Möbler, Skåp, byråer

Rum 18

David Rosén byrå samt skåp

Budhistorik (20 bud)
4563037
1 800
4563035
1 700
4563025
1 600
4563034
4563025

Slutpris SEK:
1 800
177 EUR, 196 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.