Mimmi och Musse Pigg dockor

605235

MIMMI OCH MUSSE PIGG DOCKOR, 1900-talets första hälft, helt i stoppat tyg, sydda ögon, fem fingrar på var hand, längd ca 47 resp. 42 cm

Smärre fläckar, slitage

Leksaker, Diverse

Mimmi och Musse Pigg dockor

Budhistorik (8 bud)
4557566
1 900
4557565
1 800
4550491
1 700
4550307
1 600
4550306

Slutpris SEK:
1 900
187 EUR, 207 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.