Bing Limousine

605234

BING LIMOUSINE, 1920-tal, litograferad och lackerad plåt i grönt och svart, uniformerad chaufför, öppningsbara bakdörrar, hjul helt i plåt, ställbara framhjul, batteribelysta strålkastare, stoppspak på sidan, längd ca 39 cm

Plåt och lackskador, saknar bl.a delar till urverk, delar till belysningen, kylarprydnad ej original, handtag på en dörr skadat, saknar bakre kofångare

Leksaker, Diverse

Bing Limousine

Budhistorik (9 bud)
4563182
4554009
3 400
4554008
4554007
4554005

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.