Louis Marx polisbil

605232

LOUIS MARX POLISBIL, 1930-tal, lackerad och litograferad plåt i grönt och svart, hjul med svarta gummidäck, ställbara framhjul, urverksdriven med siren, batteribelysta framlyktor, längd ca 38 cm

Defekt urverkt, lackskador, en glödlampa till belysningen saknas

Leksaker, Diverse

Louis Marx polisbil

Budhistorik (9 bud)
4563609
1 600
4563603
4563124
1 400
4563123
4559614
700

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.