Bing tourer

605231

BING TOURER, 1910-tal , öppen bil, lackerad plåt i mörkblått och rött, hjul helt i plåt, lampor, ställbara framhjul, stoppspak på sidan, urverksdriven, längd ca 32 cm

Förare saknas, vindrutans ram senare/ samt saknar glas, lackskador

Leksaker, Diverse

Bing tourer

Budhistorik (11 bud)
4563370
3 600
4563304
2 800
4563285
4563206
1 800
4563204
1 700

Slutpris SEK:
3 600
353 EUR, 392 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.