Wells limousine

605230

WELLS LIMOUSINE, 1930-tal, litograferad och lackerad plåt, uniformerad chaufför, batteribelysta strålkastare, öppningsbar taklucka, längd 36 cm

Trögt urverk, lackskador

Leksaker, Diverse

Wells limousine

Budhistorik (12 bud)
4562381
4562264
4562184
1 900
4560878
1 800
4560578
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.