Göran Augustson gouache

605228

GÖRAN AUGUSTSON (1936-2012): "Consordino", signerad och daterad -94, gouache på masonit 29,4x36,7 cm.

Södra kajen 14, Helsingfors

Göran Augustson gouache

Budhistorik (10 bud)
Bud EUR
4560864
280
4560863
260
4560862
240
4560861
220
4560799
200

Slutpris EUR:
280
2 902 SEK, 318 USD
Utropspris EUR: