Ishink

605223

ISHINK med lock, nysilver, 1900-talets andra hälft, med hänklar, fasetterad samt svagt vriden form, insatts i plast, höjd 18, diameter 15 cm

Bruksslitage

Diverse

Monter 10

Ishink

Budhistorik (13 bud)
4561443
850
4561393
4561441
4561393
750
4560378
700

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.