Pierre Olofsson serigrafi

605217

PIERRE OLOFSSON (1921-1996) Abstrakt komposition, signerad samt numrerad 205/210, ca 50x44 cm

Rum 6

Pierre Olofsson serigrafi
Budhistorik (10 bud)
4562152
4560397
4562101
1 900
4560397
1 800
4554486
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.