Yngve Ekström stolar

605209

YNGVE EKSTRÖM, (3+1) pinnstolar, modell Pinnockio, massiv björk samt teak, Stolab, 1900-talets andra hälft, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar, Design

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Yngve Ekström stolar

Budhistorik (4 bud)

4564025
550
4563606
500
4560943
4555254

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.