Byrå Louis XVI-stil

605203

BYRÅ, 1900-talets första hälft, Louis XVI-stil, 2-lådig, fanér i mahogny, lådfronter med rotfanér, höjd ca 68, 41x33 cm, nyckel medföljer

Ytslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Byrå Louis XVI-stil

Budhistorik (27 bud)
4566994
4 400
4566988
4 200
4566935
4566935
3 600
4566950
3 400

Slutpris SEK:
4 400
432 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.