Mona Morales-Schildt Ventana

605201

MONA MORALES-SCHILDT, "Ventana", flakong med propp, Kosta, underfång i flera färger, delvis slipad, höjd ca 13 cm

Propp med lagning, botten med repor

Glas, Övrigt glas

Mona Morales-Schildt Ventana

Budhistorik (10 bud)
4566679
950
4566678
900
4566624
850
4566624
4564371
750

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.