Bokhylla teak 50/60-tal

605199

BOKHYLLA, teak med svärtad benställning, 1900-talets mitt, två skåpsmoduler samt 6 hyllplan, höjd ca 170 cm, bredd 146 cm, djup 33,5 cm

Möbler, Hyllor

Drottninggatan 36, Malmö

Bokhylla teak 50/60-tal

Budhistorik (25 bud)
4569855
5 000
4569854
4 800
4569845
4 600
4569849
4 600
4569845
4 400

Slutpris SEK:
5 000
491 EUR, 545 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.