Silverljusstakar design Tore Eldh

605197

TORE ELDH, ljusstakar, 1 par, silver, CESON, Göteborg, 1975, höjd ca 18 cm, stämplade och signerade T Eldh

Bruksslitage

Silver

Budhistorik (7 bud)
4559824
950
4558905
900
4558801
850
4551068
450
4550310

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.