Christian Beijer målningar

605195

CHRISTIAN BEIJER (född 1962): (2) "Sugar rush" samt "Wigger", signerade och daterade Christian Beijer 2012, akryl på duk, ca 31x31 cm

Konst, Nutida, Nutida

Fack 14

Christian Beijer målningar

Budhistorik (5 bud)
4565973
4565474
4565470
950
4554962
750
4553504

Slutpris SEK:
118 EUR, 131 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.