Niklas Aronsson oljemålning

605194

NIKLAS ARONSSON, "Vildvuxet", 2011, signerad Niklas Aronsson, olja på duk, ca 120x120 cm

Konst, Nutida

Rum 9

Niklas Aronsson oljemålning

Budhistorik (19 bud)
4567628
4 600
4567625
4 400
4567627
4 200
4567625
4567626
3 800

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.