Gottfrid Kallstenius oljemålning

605189

GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943): "Vidsträckt vårlandskap med granar", signerad G. Kallstenius, olja på duk, fragmentarisk utställningsetikett a tergo, ca 66x55 cm

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (8 bud)
4577400
3 200
4575246
4573361
1 600
4573357
1 400
4567212

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.