Hans Göran Eriksson målning

605182

HANS GÖRAN ERIKSSON, "Power H", akryl på duk, signerad och daterad HGE 05, ca 100x100cm

Konst, Nutida, Nutida

Rum 9

Hans Göran Eriksson målning

Budhistorik (15 bud)
4565356
2 400
4564592
4563979
4562808
1 900
4563977
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.