Taklampa

605179

TAKLAMPA, 1950/60-tal, 5 ljuspunkter armar i patinerad koppar, samt teak, kupor i mjölkvitt glas, höjd ca 55, största vid 50 cm

Ej funktionstestad, smärre slitage

Belysning, Taklampor

Rum 14

Taklampa

Budhistorik (20 bud)
4558993
1 800
4561982
1 700
4558993
1 600
4561981
4558993
1 400

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.