Bojaner Kina 1900-tal

605176

BOJANER, 1 par, porslin, Kina, 1900-tal, ovoid form, dekor av sångfågel i träd vid pion i underglasyrblått, höjd ca 26 cm

Smärre slitage

Orientaliskt, Porslin

Bojaner Kina 1900-tal

Budhistorik (15 bud)
4563148
3 400
4558862
3 200
4563147
3 200
4558862
4563145
2 800

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.