Ljusstakar 1 par 1800-tal

605171

LJUSSTAKAR, 1 par, förgylld mässing, 1800-tal, Louis XVI-stil, höjd 26,5 cm

Bruksslitage

Metall, Belysning

Monter 5

Ljusstakar 1 par 1800-tal

Budhistorik (12 bud)
4597369
4597373
1 900
4597369
1 800
4597331
1 700
4595187
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.