Arne Wahl Iversen 3-sitssoffa

605170

ARNE WAHL IVERSEN, soffa, 3-sits, stomme i massiv teak. lösa plymåer med klädsel i ulltextil, Komfort Möbler, Danmark, 1960-tal, etikettmärkt, längd 186, sitthöjd 35 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffor, Design

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Arne Wahl Iversen 3-sitssoffa

Budhistorik (8 bud)
4561576
4561574
1 800
4561573
4561105
1 400
4559945
1 300

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.