Arne Wahl Iversen 2-sitssoffa

605169

ARNE WAHL IVERSEN, soffa, 2-sits, stomme i massiv teak. lösa plymåer med klädsel i ulltextil, Komfort Möbler, Danmark, 1060-tal, etikettmärkt, längd 131, sitthöjd 35 cm

Bruksslitage, hål i sittväven

Möbler, Soffor

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Arne Wahl Iversen 2-sitssoffa

Budhistorik (5 bud)
4561717
750
4559339
700
4555251
650
4555250
500
4553100

Slutpris SEK:
750
74 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.