Ljusstakar barockstil

605166

LJUSSTAKAR, 1 par, sekelskifte 1900, barockstil, mässing, höjd ca 21 cm

Smärre slitage/bucklor

Diverse, Belysning, Metall

Ljusstakar barockstil

Budhistorik (17 bud)
4564322
1 900
4563545
1 800
4564321
1 800
4563545
1 700
4559225
1 600

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.