Ljusstakar 2 st

605162

LJUSSTAKAR, 2 st, mässing, 1700-tal, senbarock, höjd ca 14 cm

Skador och lagningar

Metall, Belysning

Ljusstakar 2 st

Budhistorik (8 bud)
4597917
650
4594240
600
4597914
550
4594240
500
4597910
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.