Spegel

605161

SPEGEL, rokokostil, 1900-talets mitt, etikettmärkt GT, Svensk Möbelindustri, stomme i trä, dekor i pastellage, förgylld med slagmetall och guld, höjd ca 68, bredd 34 cm

Slitage

Speglar

Rum 15

Spegel

Budhistorik (22 bud)
4561496
1 600
4561495
4561492
1 400
4561489
1 300
4561487

Slutpris SEK:
1 600
157 EUR, 174 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.