Finn Juhl kontorsstol skinn

605160

FINN JUHL, kontorsstol, modell 210, fempassfot i aluminium på hjultrissor, stomme med fast klädsel i skinn, gungfunktion, France & Søn, Danmark, 1960-tal, höjd ca 102, sitthöjd 45 cm

Bruksslitage, märken, smärre skada

Möbler, Fåtöljer, Design

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Finn Juhl kontorsstol skinn

Budhistorik (18 bud)
4561886
3 400
4561906
3 200
4561886
4561905
2 800
4561886
2 400

Slutpris SEK:
3 400
334 EUR, 371 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.