Kent Larsson oljemålning

605158

KENT LARSSON (född 1959), "Tungt", signerad Kent Larsson, olja på duk, ca 90x100 cm

Kent Larsson oljemålning

Budhistorik (24 bud)
4561612
3 800
4561457
3 600
4561522
3 400
4561457
3 200
4561470
3 200

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.