Jaeger-LeCoultre herrarmbandsur

605155

JAEGER-LECOULTRE, armbandsur, stål, 1940-tal, automatisk (hammar), plexiglas, boettnr. 432131, cal 476, verknr. 492315, stålänk (ej original), diameter 33,5 mm

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, drivfjäder av, bruksslitage

Klockor/Ur, Fashion

Budhistorik (10 bud)
4565440
3 400
4562185
3 200
4552224
4552223
2 600
4552222
2 400

Slutpris SEK:
3 400
334 EUR, 371 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.