Jacques Villon färglitografi

605154

JACQUES VILLON (Frankrike, 1875-1963): Komposition, signerad Jacques Villon, 71/75, färglitografi, ca 30x40 cm

Fack 7

Jacques Villon färglitografi
Budhistorik (11 bud)
4555992
850
4565354
4555992
750
4565352
700
4555992
650

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.