Uno Vallman olja på duk

605153

UNO VALLMAN (1913-2004), Landskap, signerad Uno Vallman och daterad 1966, olja på duk, ca 32x40 cm

Tavelvagn 1

Uno Vallman olja på duk

Budhistorik (13 bud)
4562113
2 800
4562105
2 600
4562099
2 400
4551167
4562094

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.