Louis Sparre etsning

605152

LOUIS SPARRE (1863-1964): Utsikt över slussen, etsning, signerad i plåten och med blyerts, L Sp27, 12x18 cm

Fack 11

Louis Sparre etsning

Budhistorik (6 bud)
4565424
500
4557771
450
4565422
450
4557771
4565420

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.