Torsten Renqvist akvatintsetsning

605150

TORSTEN RENQVIST (1924-2007): "Promenad med hund", signerad Torsten Renqvist, 1956, akvatintetsning, 19x25 cm

Fack 11

Budhistorik (12 bud)
4565400
4565212
750
4565397
750
4565212
700
4565396
650

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.