Jacob Hägg etsning

605149

JACOB HÄGG (1839-1931): "Strid å Bengtsortfjärden", signerad J Hägg, etsning, 21x32 cm

Smärre fläckar

Fack 5

Jacob Hägg etsning

Budhistorik (25 bud)
4565413
4562319
1 900
4565410
1 800
4562319
1 700
4565405
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.