Bord Sesam design Folke Ohlsson

605142

FOLKE OHLSSON, soffbord/matbord, "Sesam", Bra Bohag, Tingströms, 1950-tal, teak, höj- och sänkbart, utfällbar skiva, höjd ca 56-71 cm, längd 130 cm, diameter 130 cm

Brukslitage, blekta partier

Möbler, Matbord, Design

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (12 bud)
4568134
1 600
4568220
4568134
4567921
4567921
950

Slutpris SEK:
1 600
157 EUR, 174 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 774 kr.