Endre Nemes färglitografi

605140

ENDRE NEMES (1909-1985): Figurkomposition, signerad samt daterad Endre Nemes -1971, 120/260, litografi, 82x60 cm

Fack 6

Endre Nemes färglitografi
Budhistorik (11 bud)
4565329
700
4565065
650
4564034
600
4565064
600
4564034
550

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.