Paul Gaugain litografi

605135

PAUL RENÉ GAUGAIN (1911-1976): Fjällguden Zeus på Olympen", färglitografi, signerad samt daterad Paul Gaugain - 1956, mått ca 59x73

Fack 9

Paul Gaugain litografi
Budhistorik (4 bud)

4565249
600
4563907
500
4563490
450
4551973

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.