Bengt Landin färglitografi

605131

BENGT LANDIN (född 1933): Komposition med papegoja, signerad Bengt Landin, 241/250, färglitografi, tryckmått 69x50, bladmått 85x60 cm

Fack 6

Bengt Landin färglitografi
Budhistorik (14 bud)
4565292
1 300
4565296
4565292
4557108
4565287

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.