Sängbord

605130

SÄNGBORD, 1 par, mörkbetsat trä, höjd ca 50, 45x45

Brukssltiage, fanérskador samt märken och repor

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Sängbord

Budhistorik (8 bud)
4566020
950
4566334
900
4566020
650
4565099
600
4565099

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.