Bengt Landin färglitografi

605128

BENGT LANDIN (född 1933): Komposition med tupp, signerad Bengt Landin, 103/150, färglitografi, bladmått 86x83,5 cm

Fack 6

Bengt Landin färglitografi
Budhistorik (15 bud)
4565272
4564061
4564061
950
4562464
900
4561995
850

Slutpris SEK:
108 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.