John Noel Smith färglitografi

605118

JOHN NOEL SMITH (Irland, född 1952): "Frog in a whiskey glass", signerad och daterad J Smith 1985, 61/90, färglitografi, ca 71x61 cm

John Noel Smith färglitografi

Budhistorik (3 bud)

4553421
4562148
4553421

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.