Vitrinskåp

605114

VITRINSKÅP, 2000-tal, stomme i patinerad plåt och metall, 2 pardörrar i vitrin, 1 låda, hyllplan i glas, beslag i mässing, höjd ca 131, 48x48 cm

Bruksslitage, 1 ben skadat och böjt, mindre repor och märken

Möbler, Skåp, byråer

Rum 6

Vitrinskåp

Budhistorik (5 bud)
4565256
500
4562110
450
4562109
4562108
4551796

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.