Soffa Louis XVI-stil

605112

SOFFA, 1900-talets andra hälft, Louis XVI-stil, 3-sits, träskuren och förgylld dekor, lösa plymåer, längd ca 212, sitthöjd ca 38 cm

Möbler, Soffor

Rum 19

Soffa Louis XVI-stil

Budhistorik (34 bud)
4565236
9 800
4565239
9 600
4565236
9 400
4565229
9 200
4565229
8 600

Slutpris SEK:
9 800
962 EUR, 1 068 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.