Fåtöljer Louis XVI-stil

605111

BADKARSFÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, Louis XVI-stil, skuren och förgylld dekor, lösa plymåer, sitthöjd ca 45 cm

Möbler, Fåtöljer

Rum 16

Fåtöljer Louis XVI-stil

Budhistorik (19 bud)
4564045
2 400
4561783
4561937
4561783
1 600
4556716

Slutpris SEK:
2 400
236 EUR, 262 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.