Peter Dahl litografi

605110

PETER DAHL (född 1934): "Stolta stad", signerad Peter Dahl, provtryck, färglitografi, bildmått ca 57x87 cm

Rum 4

Peter Dahl litografi
Budhistorik (24 bud)
4563811
5 600
4563807
5 400
4563802
5 200
4563795
5 000
4563797
4 800

Slutpris SEK:
5 600
540 EUR, 614 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.